Kusze doskonałej jakości

 

Kiedyś trenowałam łucznictwo, jednak z czasem postanowiłam poszukać czegoś innego. Nie odeszłam zbyt daleko od swojej pierwotnej pasji, ponieważ zainteresowałam się kuszami. Moim zdaniem jest to ulepszona wersja łuku, która daje znacznie więcej przyjemności osobie strzelającej. Kusza składa się z łuku przymocowanego do łoża, który posiada miejsce na naciągnięcie cięciwy oraz założenie strzałki.

Kusze w starym stylu

kusze sklep internetowyPonieważ zawsze fascynowała mnie broń historyczna, postanowiłam się zaopatrzyć w replikę kusz, która była używana kilka wieków temu. Na szczęście jeżeli chodzi o kusze sklep internetowy, który znalazłam oferuje naprawdę bardzo duży wybór. Były tam dostępne nowoczesne kusze myśliwskie oraz repliki broni sprzed kilkuset laty, które były wykonane nawet z odpowiednio postarzonych materiałów. Broń jest bardzo praktyczna i posiada ukryte udogodnienia, który czyni korzystanie z niej łatwiejszą, jednocześnie nie zmieniając jej aspektów wizualnych. Broń ta jest dokładnie tym, czego potrzebowałam. W sklepie internetowym znajdowały się realne zdjęcia broni oraz jej dokładne wymiary, w związku z czym otrzymałam dokładnie to, czego się spodziewałam. Istniała możliwość dokonania płatności przy pobraniu przesyłki oraz przelewu. Osobiście zdecydowałam się na przelew i broń była u mnie w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z jakości zakupionego sprzętu.

Decydując się na zakup kuszy nie chciałam nowoczesnego sprzętu. Chciałam broń, jaką posługiwali się średniowieczni rycerze. Na szczęście udało mi się taką kupić w bardzo dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym. Broń jest naprawdę wspaniała i dokładnie taka, jak w opisie umieszczonym na stronie internetowej. Dodatkowo cena była bardzo atrakcyjna.