Nawiązuję współpracę z bydgoską firmą remontową

Zajmuję się różnymi inwestycjami i muszę podejmować współpracę z firmami z każdej branży. Wszystko zależy też od tego czego dotyczy przetarg. Ostatnio udało mi się wygrać w licytacji hotel, który nie działa od lat i postanowiłem go odbudować.

Współpraca z bydgoską firmą remontową układa się pomyślnie

bydgoska firma remontowaHotelu własnego to jeszcze nigdy nie miałem a nadarzyła się świetna okazja. W tym przypadku będzie mi potrzebna jakaś bydgoska firma remontowa do współpracy. Początkowo chciałem zrobić przetarg, ażeby wybrać taką firmę i w zasadzie przy tym pomyśle zostałem. Oczywiście udział mogły wziąć firmy z całego kraju. Sam decydowałem kogo wybiorę do współpracy. Przetarg wygrała bardzo tania bydgoska firma remontowa, która przedstawiła mi najkorzystniejszą ofertę współpracy. Ponadto wykonają remont całego budynku bardzo kompleksowo a materiały będę miał po niższych cenach. Najpierw to się orientowałem jak wygląda sytuacja na rynku, bo z remontami to niewiele mam wspólnego. Zdobywszy tę wiedzę już wiedziałem czego mam oczekiwać od firmy, która będzie remontowała mój hotel. Jeszcze nie wiem jak go nazwę, ale tym zajmę się później. Najpierw niech ta bydgoska firma remontowa go postawi na nogi, co będzie wyglądał jakoś. Muszę też zainwestować w okna, ponieważ na parterze niektóre są wybite i w grę wchodzi wstawienie nowych. Tym jednak także zajmie się firma, która wygrała przetarg. Jestem przekonany, że dokonałem właściwego wyboru i na pewno będę zadowolony z efektów ich pracy. Mają na to pół roku.

Pracownicy tej firmy pracowali na trzy zmiany. Byłem pod wrażeniem, że tak sprawnie to wszystko im idzie. Utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze wybrałem. Nawet już wymyśliłem jak będzie się nazywał mój hotel. Żonie to się bardzo spodobało.

Opublikowano w Dom