depilacja laserowa

Regeneruję swoją twarz i wykonuję depilacje laserową

Któregoś dnia tak spojrzałam w lustro i zauważyłam, że już nie podobam się sobie tak jak kiedyś. Mój mąż niby nadal patrzył na mnie tak samo, no ale wiedziałam, że jest o wiele więcej kobiet, które wyglądają lepiej ode mnie. Chyba cała Łódź już wiedziała, że straciłam swój urok. Nie mogłam tego przeboleć i zastanawiałam się, co mogę zrobić, bym znów była ładna.

Depilacja laserowa składa się z trzech sesji

depilacja laserowaMoja koleżanka odwiedziła mnie kiedyś. Mówiła, że właśnie zrobiła sobie usuwanie tatuażu na kostce, bo jej wyblakł i nie chciała go już poprawiać. Opowiedziałam jej o moich przemyśleniach, dotyczących mojego niekorzystnego wyglądu i wtedy poleciła mi salon, do którego chodziła. Powiedziała, że nie zna osoby, która nie byłaby zadowolona z usług. Wzięłam wizytówkę i pomyślałam, że przecież nic mi nie szkodzi, może jakaś mezoterapia czy coś sprawi, że znów uzyskam jędrność skóry i młodzieńczą świeżość. Nie liczyłam na cud, ale miałam nadzieję, że chociaż troszkę będę lepiej wyglądać. Zaryzykowałam i wybrałam się tam. Siedziała w poczekalni obok mnie jakaś pani, którą za moment czekała najlepiej wykonana depilacja laserowa w Łodzi i zaczęła mnie zagadywać, że to już jej 3 sesja i że niedługo już skończy depilacje i będzie miała spokój i polecała mi ten salon. Opowiadałam, że jestem tu pierwszy raz, ale uspokajała mnie, mówiąc, że mogę czuć się bezpiecznie, bo pani dobrze wie, za co się zabrać. Jak już do niej weszłam, to zasugerowała, że mikrodermabrazja przyda się bardziej na początek, żeby pobudzić twarz i trochę oczyścić. Miałam duże zanieczyszczenia i trzeba było się ich pozbyć.

Na mezoterapię jeszcze przyjdzie czas. Wizyta mi się spodobała i od razu poczułam lekką zmianę, a co się z tym wiąże? Że moje samopoczucie i pewność siebie w końcu wzrosło. Może jeszcze nie wszystko stracone w mojej twarzy.

Dodaj komentarz