Skorzystałam z pomocy architekta wnętrz

Mieszkanie, w którym obecnie mieszkam jest to już moje trzecie mieszkanie kupione przeze mnie. Poprzednie dwa musiałam sprzedać, ponieważ kiedy zmieniałam pracę musiałam też zmienić miejsce zamieszkania. Obecnie mieszkam w Gdańsku i jestem już pewna, że tutaj zostanę na bardzo długo. Kocham te miasto. I moje mieszkanie, które jest dla mnie najpiękniejszym wnętrzem na ziemi.

Architekt wnętrz spisał się świetnie

architekt wnętrz gdańskBardzo lubię oglądać w telewizji różnego rodzaju programy o remontach i wystroju wnętrz, niestety sama nie mam talentu do urządzania wnętrz pokojów i łączenia ze sobą różnych mebli, dodatków i kolorów. Stwierdziłam, że tym razem chcę podejść do tego wszystkiego bardzo profesjonalnie i zdecydowałam się na zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz. Chciałam by moje mieszkanie było urządzone w moim stylu ale jednocześnie żeby znalazły się w nim fajnie rozwiązania i dodatki, do których ja nie miałam głowy. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług architekta, moi znajomi ani rodzina także. Musiałam więc skorzystać z Internetu i po prostu poszukać kogoś odpowiedniego wpisując do wyszukiwarki hasło „architekt wnętrz Gdańsk„. Znalazłam kilka firm, które mnie zainteresowały więc naprawdę przyłożyłam się do tego by przeczytać wszystkie opinie na ich temat i zobaczyć zdjęcia ich projektów. Udało mi się znaleźć  bardzo utalentowanego fachowca.

Moje mieszkanie jest teraz naprawdę piękne. Wraz z architektem postawiliśmy na kolorowe wnętrza i mnóstwo różnych dodatków. W szczególności lubię ręcznie szyte poduszki. Bardzo fajnym rozwiązaniem, na które wpadł mój architekt jest ukryty blat w kuchni. Mam tam ukryte różne sprzęty np. ekspres do kawy i toster, które nie wyglądają zbyt estetycznie na blatach kuchennych kiedy są na widoku.